wp94dd55d4.png
wpd114086c.png
wpdf3ec1fa.png
wp6d7b2611.gif
wp4c15ec6f.gif
wp283d2f4f.gif
wpb9e62d08.gif
wpb279b382.gif
wp818ebfe3.gif
wp57103420.gif
wp00000000.png
wp6a7930e9.png
wpaf07e1b9.png

Youngboys zat. 1 - Sportlust ‘46 1

Wedstrijdverslag:                                                                     Datum: 05-12-2009

 

Scoreverloop: 1-0 Derlagen, 2-0 Soolsma, 3-0 Soolsma
 

Young Boys heeft hoofdklasse in zicht                                       

 

Natuurlijk is elke wedstrijd belangrijk voor koploper Young Boys.  De thuisontmoeting tegen Sportlust '46 had echter een speciaal tintje. Vorig seizoen streden beide teams namelijk om promotie naar de hoofdklasse. Dit seizoen liggen de verhoudingen - gezien de 3-0 zege voor de Haarlemmers - anders.

Juichen is misschien nog te vroeg, maar omdat er dit seizoen - wegens het invoeren van de topklasse  

liefst vier ploegen uit de eerste klasse naar de hoofdklasse promoveren, moet het wel erg vreemd gaan lopen, wil Young Boys daar niet bijzitten. De wedstrijd tegen Sportlust '46 was van groot belang omdat de thuisploeg de voorsprong op de nummer vijf tot elf punten kon laten oplopen. Dat Young Boys daar uiteindelijk in slaagde, kwam voor een groot deel op het conto van doelman Serge van den Ban. Dankzij drie fabelachtige reddingen in de beginfase van de tweede helft in een periode dat de bezoekers een schitterend doelpunt van verdediger Mike Derlagen probeerden weg te werken - hield hij zijn ploeg op de been. Dit bood Nick Soolsma vervolgens de gelegenheid om zich te onderscheiden door op zeer fraaie wijze zowel de 2-0 als de 3-0 aan te tekenen.

 

Opstelling: Van den Ban; Keita, Verdam, Carillho, Derlagen; Verhagen, Jagernath, Cairo (Cubina); Soolsma (Jeffrey),  Buchinhoren, Denswill (Molly)

 

Foto’s van de wedstrijd zijn niet genomen.

wp1bcd35b9.png
wp67816be9.png